UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wybór żaden. Jakkolwiek by ich nie pomalowali, to nijak nie można się dopatrzeć, że to elbląski tramwaj. Wiele miast promuje się na pojazdach komunikacji miejskiej. Elbląg nie musi, bo przecież departament promocji miasta, czy jak tam się to nazywa, działa tak prężnie, że Elbląg jest na ustach wszystkich.
Aqq