UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
żaden, wszystko na jedno kopyto, zero pomysłu, a może coś bardziej charakterystycznego coś co wyróżni nasze miasto na tle innych> Jak yellow taxi w NY czy żółte wagoniki w Lizbonie; albo jak pociągi w Japonii nawiązujące do bohaterów bajkowych jak Hello Kiity,
modi