UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

żaden, wszystko na jedno kopyto, zero pomysłu, a może coś bardziej charakterystycznego coś co wyróżni nasze miasto na tle innych> Jak yellow taxi w NY czy żółte wagoniki w Lizbonie; albo jak pociągi w Japonii nawiązujące do bohaterów bajkowych jak Hello Kiity,

modi

Anuluj