UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wyeliminujcie ten paskudny zolty, wezcie przyklad z gorzowa, jakie maja kolory tramwajow eleganckie, na zolto to kiedys maluchy jezdzily.

NE

Anuluj