UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kto jeździ do Olsztyna po co tam jechać jeden góra 2 wystarczoł a jak już nie będziemy podlegać bo rząd dojdzie po 25 latach po rozum do głowy że to nawet geograficznie nie pasuje to zlikwidować wogule albo zostawić jedno połączenie wyrazie jakby na mecz by trzeba było pojechać albo wogule zlikwidować to specjalem na te zadupie się pojedzie 82-300 Wesołych Świąt OE