UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten Olszczyn to niech se tam siedzi gdzie jest, na tym zapupiu gdzie musieli specjalnie drogą odbijać, żeby tam dojechać. Po co komu tam pociąg z tych cywilizowanych rejonów na tamte peryferia? Dajcie spokój i wogóle Elbląg do Pomorskiego! Olsztyn na bagna!

huehue_olszczyn

Anuluj