UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten Olszczyn to niech se tam siedzi gdzie jest, na tym zapupiu gdzie musieli specjalnie drogą odbijać, żeby tam dojechać. Po co komu tam pociąg z tych cywilizowanych rejonów na tamte peryferia? Dajcie spokój i wogóle Elbląg do Pomorskiego! Olsztyn na bagna!
huehue_olszczyn