UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No tak, skoro naiwnym ludziom wmówiono, że auto elektryczne mniej zatruwa środowisko niż spalinowe, to co za problem wmówić, że energia z węgla jest zła. Płaćcie i płaczcie o naiwni !


Anuluj