UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No tak, skoro naiwnym ludziom wmówiono, że auto elektryczne mniej zatruwa środowisko niż spalinowe, to co za problem wmówić, że energia z węgla jest zła. Płaćcie i płaczcie o naiwni !
No tak, skoro naiwnym ludziom wmówiono, że auto elektryczne mniej zatruwa środowisko niż spalinowe, to co za problem wmówić, że energia z węgla jest zła. Płaćcie i płaczcie o naiwni !