UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Solidarności już nie ma. Jest przystawka partyjna PiSu. A na twiterze nawet ktoś napisał, że ten gość to był w zomo albo ormo. Nie pamiętam dokładnie co tam było pisane..
kolega ze służby
Solidarności już nie ma. Jest przystawka partyjna PiSu. A na twiterze nawet ktoś napisał, że ten gość to był w zomo albo ormo. Nie pamiętam dokładnie co tam było pisane..
kolega ze służby