UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Solidarności już nie ma. Jest przystawka partyjna PiSu. A na twiterze nawet ktoś napisał, że ten gość to był w zomo albo ormo. Nie pamiętam dokładnie co tam było pisane..

kolega ze służby

Anuluj