UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak zawsze przed wigilią dzielą Naród a w tym roku już nawet w swoim obozie PiS ! Źle się to skończy a odpowiedzialność za przyszłe tragedię bierze Nawrocki którego nie licznie nazwali prezydentem.
Jak zawsze przed wigilią dzielą Naród a w tym roku już nawet w swoim obozie PiS ! Źle się to skończy a odpowiedzialność za przyszłe tragedię bierze Nawrocki którego nie licznie nazwali prezydentem.