UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak zawsze przed wigilią dzielą Naród a w tym roku już nawet w swoim obozie PiS ! Źle się to skończy a odpowiedzialność za przyszłe tragedię bierze Nawrocki którego nie licznie nazwali prezydentem.


Anuluj