UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Precz z komuną Solidarnościową Dudy! Niech sobie sami obchodzą to święto a najlepiej prezesi tych związków. Szkoda gadać
Precz z komuną Solidarnościową Dudy! Niech sobie sami obchodzą to święto a najlepiej prezesi tych związków. Szkoda gadać