UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo nasz rząd 15 października dba żeby nie było emisji zabójczego dla ludzi dwutlenku węgla nie to co nasi niewydarzeni poprzednicy

TeofilSkorupa

Anuluj