UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo nasz rząd 15 października dba żeby nie było emisji zabójczego dla ludzi dwutlenku węgla nie to co nasi niewydarzeni poprzednicy
TeofilSkorupa
Brawo nasz rząd 15 października dba żeby nie było emisji zabójczego dla ludzi dwutlenku węgla nie to co nasi niewydarzeni poprzednicy
TeofilSkorupa