UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko 8% użycia węgla, ale kiedy cena węgla skoczyła o 100% to rachunki dla odbiorcy końcowego również skoczyły o 100%...
Tylko 8% użycia węgla, ale kiedy cena węgla skoczyła o 100% to rachunki dla odbiorcy końcowego również skoczyły o 100%...