UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wigilia jest dla wszystkich ale ta organizowana jest dla bezdomnych, naprawdę głodnych ludzi. Trzeba to uszanować i naśladować a nie traktować jako okazja by poraz kolejny odepchnąć czy podeptać biednego bez dachu nad głową ! Może warto przyglądać się i eliminować Judasza.


Anuluj