UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moim zdaniem Naród jest podzielony od zawsze. Guru PiS że świtą to rozkręciło na dobre ale wigilia jest dla wszystkich i jeśli podejdzie bogaty to też człowiek. Już tu widać jaka jest nienawiść i zazdrość a więc po jest w ogóle wigilia ?