UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Samotność to nie tylko w dzień tego szlachetnego czynu. Kłaniam się nisko organizatorom i darczyńcom. Proponuje porozmawiać z sąsiadami, bo nawet w jednej klatce budynku znamy się tylko, ,z widzenia, ,. A to jest podstawa więzi społecznych tych codziennych i tych w sytuacjach trudnych czy tragicznych. Jaka pomoc jest najlepsza? Ano nabliższsza i najszybsza! Przesadne, ,rordo, ,gubi Nas na co dzień. Pozdrawiam Świątecznie wraz z życzeniami zdrowia i jasnych dni w życiu.

bez podpisu

Anuluj