UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Takie prawo politycy ustanowili, no i dalej mają zwiększać kary dla kierowców, ludzie jak wybierają, tak potem mają, PiS, PO, Lewica czy PSL wprowadzają takie rozwiązania, gdzie coraz więcej zakazów, kar, tworzone są nowe przestępstwa w kodeksach, które nie występują w innych krajach, a i tak prawo drogowe w Polsce jest jednym z najsurowszych na świecie.


Anuluj