UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Spoko ! Możesz pomarzyć o takim losie ! Dla mnie poznawanie technologi w różnych krajach było dodatkiem do kwalifikacji mistrza ! Dziś już nie muszę nic a Ty holenderski pajacu ? Pamiętaj że Ameryka nie ma tak dobrze jak Polska a co dopiero tulipany..... kolegom przy piwie opowiadaj.