UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I bardzo dobrze. Drzewa powinny być sadzone poza pasem drogowym. A te przy mazurskiej są bardzo niebezpieczne. Ciekawe czy miłośnicy tych drzewek by je bronili gdyby spadło na kogoś im bliskiego.
I bardzo dobrze. Drzewa powinny być sadzone poza pasem drogowym. A te przy mazurskiej są bardzo niebezpieczne. Ciekawe czy miłośnicy tych drzewek by je bronili gdyby spadło na kogoś im bliskiego.