UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze, że wreszcie ktoś się zainteresował tymi chorymi drzewami bo przy silnych wiatrach mogłoby dojść do tragedii. Takie drzewa najczęściej się łamią i spadają na drogę albo samochody tudzież pieszych. Malkontenci niech się najpierw zapoznają ze szczegółami. Szkoda to ludzi którzy mogą ucierpieć a drzewa można posadzić nowe.