UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze, że wreszcie ktoś się zainteresował tymi chorymi drzewami bo przy silnych wiatrach mogłoby dojść do tragedii. Takie drzewa najczęściej się łamią i spadają na drogę albo samochody tudzież pieszych. Malkontenci niech się najpierw zapoznają ze szczegółami. Szkoda to ludzi którzy mogą ucierpieć a drzewa można posadzić nowe.


Anuluj