UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ważniejsza 13 niż drzewa.. Wnuki będą lasy tylko na obrazkach oglądać ala ja mam 13ke. Wszystko dzięki pis.

Chciwy emeryt

Anuluj