UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wiele wskazuje na to, że mógłby to byc piękny wielofunkcyjny obiekt, ale w Elblągu wszystko rodzi się w bólach skrojone na minimum za to z góry odtrąbione, tylko z realizacją zawsze coś pod górkę. i dziwić się potem, że jesteśmy w ogonie wydarzeń kulturalnych czy sportowych.