UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@doktor psycho - Skoro go znałeś to wiesz że zrobić zadymę - owszem... coś zarobić - owszem wyrwać jakąś Panie - owszem.... ale ja nie widzę w nim mordercy... a paru poznałem z bliska i nadal uważam że to nie ten typ człowieka. Nie jestem do przodu - więcej jestem bardzo do tyłu i bardzo mnie to cieszy....
MariuszLewandowski-Fc