UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@doktor psycho - Koleżko tępyś widzę ponad miarę... A o Harcerstwie wiesz tyle co nic i mylisz Harcerza Starszego z Zuchem. Z paroma mimu przyjaciółmi robiliśmy pierwsze w Elblągu zajęcia z alpinistyki. Po raz pierwszy mieliśmy zajęcia z wiatrówkami w polu... Rajdy i zajęcia robili z nami starsi koledzy z Batalionu Rozpoznanie na Mazurskiej... Paru kolegów z tamtych lat jest już stacami z problemem ale myślę że takich hojraków jak ty to jeszcze by połamali w minutę... Wolę minusiki...
MariuszLewandowski-Fc