UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

może w końcu jakiś projekt parkingu dla żołnierzy z łęczyckiej, bo szczerze już dość ich samowolki na osiedlach, parkowania na chodnikach, na zieleńcach, na pasie drogi, gdzie nie dość że ogranicza to widoczność to jeszcze stwarza zagrożenie wypadku


Anuluj