UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblągu znów zabawa, bo budżet się nie spina.. .. plac miał być za grosze, a tu cena jak z komina.. .. urzędnik kręci głową, że „chyba coś nie pykło”.. .. a mieszkańcy liczą ile hajsu z kiesy znikło..
W Elblągu znów zabawa, bo budżet się nie spina.. .. plac miał być za grosze, a tu cena jak z komina.. .. urzędnik kręci głową, że „chyba coś nie pykło”.. .. a mieszkańcy liczą ile hajsu z kiesy znikło..