UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie szczęśliwy wypadek ? Bzdura !!!! Nawet karetki nie wezwali a było ich 3 !!! Nie chcieli się przyznać i kłamali jak pogotowie przyjechało już za późno. Dać dożywocie i karę dla innych za świadome nie udzielenie pomocy.
Koleżanka