UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żal mi ciebie, skoro siejesz ferment i piszesz o kilku osobach. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. No, o ile w ogóle umiesz czytać, może ci ktoś podpowiedział. Także do szkoły.
KibiczProstej
Żal mi ciebie, skoro siejesz ferment i piszesz o kilku osobach. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. No, o ile w ogóle umiesz czytać, może ci ktoś podpowiedział. Także do szkoły.
KibiczProstej