UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żal mi ciebie, skoro siejesz ferment i piszesz o kilku osobach. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. No, o ile w ogóle umiesz czytać, może ci ktoś podpowiedział. Także do szkoły.

KibiczProstej

Anuluj