UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@łuk_czy_łók? - Na symulacji zacienienia widac ze chodzi o ukierunkowanie ulicy wzgledem padania slonca, domy beda budowane prostopadle do wschodu i zachodu wiec lepiej słońce wpadnie przez okna


Anuluj