UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@łuk_czy_łók? - Na symulacji zacienienia widac ze chodzi o ukierunkowanie ulicy wzgledem padania slonca, domy beda budowane prostopadle do wschodu i zachodu wiec lepiej słońce wpadnie przez okna
@łuk_czy_łók? - Na symulacji zacienienia widac ze chodzi o ukierunkowanie ulicy wzgledem padania slonca, domy beda budowane prostopadle do wschodu i zachodu wiec lepiej słońce wpadnie przez okna