UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wiem czy to prawda, ale jeśli tak, to jako mieszkanka tej okolicy tak pobliski sklep byłby wspaniały!

Arkaa!!:3

Anuluj