UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W tym kraju najczęściej pożary wybuchają wielkopowierzchniowo gwałtownie w nocy, najlepiej pomiędzy 2 a 5 rano - bardzo ciekawe.. Brak czujek, ochrony - wiadomo, komu zależy na destabilizacji, wprowadzenie strachu - dobrze przygotowuje się do działanie, uśpienie czujności. Nie wierzę w takie samoistne pożary.