UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oczekuję informacji kto zawinił? Bo jeszcze dogadają się znajomki i stwierdzą, że to był samozapłon i podatnicy zapłacą.
Oczekuję informacji kto zawinił? Bo jeszcze dogadają się znajomki i stwierdzą, że to był samozapłon i podatnicy zapłacą.