UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W styczniu znowu przyjdzie kolejna cofka na Elblągu i znowu zaleje muzeum. Nic się nie uczą na błędach.
Taki mamy klimat
W styczniu znowu przyjdzie kolejna cofka na Elblągu i znowu zaleje muzeum. Nic się nie uczą na błędach.
Taki mamy klimat