UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
moze straz miejska wzielaby sie za robote w koncu od tego oni sa a jak nie to zlikwidowac ta formacje w pizdu
moze straz miejska wzielaby sie za robote w koncu od tego oni sa a jak nie to zlikwidowac ta formacje w pizdu