UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@kierowca z bombowca - dokładnie tylko wysokie mandaty do nich przemówia był artykuł ze za wjazd autem do parku mandat będzie 5 tyś
@kierowca z bombowca - dokładnie tylko wysokie mandaty do nich przemówia był artykuł ze za wjazd autem do parku mandat będzie 5 tyś