UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na tym nowym parkingu zauwazylen tez sobie urządzają prywatny parking i zostawiaja auta na wiele wiele dni, tak bylo ostatnio ze złotawym autem starszym, stal na pierwszym polu od plebanii przez wiele dni
Kqrkekek