UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na tym nowym parkingu zauwazylen tez sobie urządzają prywatny parking i zostawiaja auta na wiele wiele dni, tak bylo ostatnio ze złotawym autem starszym, stal na pierwszym polu od plebanii przez wiele dni

Kqrkekek

Anuluj