UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

w tym mieście nie istnieje prawo każdy robi jak mu wygodniej zniszczone trawniki nikt się tym nie interesuje zieleń miejska poukładała duze głazy w zdłuż alejki więc jada dalej żeby je ominąć ciekaw jestem jakbym zaparkował na Dolince tam nie ma znaku zakazu tu stoi to park dla zmotoryzowanych w którym nawet rozjechano dwukrotnie ławkę a co by było gdyby na tej ławce siedziała starsza osoba były sygnały na mapie zagrożęń więc ją zablokowano a tyle się mówi o ochronie zieleni z zasady jeżdza te same osoby i to 2 -3razydziennie przywożąć i odbierając dzieci ze szkoły. moze w końcu Policja i Straż Miejska się obudzi


Anuluj