UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po sabotażu kolei, sytuacja sie zmieniła i nie ma co się zasłaniać nieaktualnymi analizami i rekomedacjami przedstawiciala firmy. Konieczne jest przyjęcie efektywanych metod ochrony infrastruktury i obiektów użyteczności publicznej. Co jest w tym celu robione?

j_k_t

Anuluj