UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jako normalna mieszkanka tego miasta wrzucona przez los do zbk razem z owcami i całą tą patologią mam nadzieję, że wyroki wreszcie będą wysokie. Dość patologi w tym mieście.
Jako normalna mieszkanka tego miasta wrzucona przez los do zbk razem z owcami i całą tą patologią mam nadzieję, że wyroki wreszcie będą wysokie. Dość patologi w tym mieście.