UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jako normalna mieszkanka tego miasta wrzucona przez los do zbk razem z owcami i całą tą patologią mam nadzieję, że wyroki wreszcie będą wysokie. Dość patologi w tym mieście.


Anuluj