UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kary/Mandaty za śmiecenie są niestety zbyt małe, wielu brudasów woli takie śmieci budowalne wywalać do lasu, bo koszt kontenera to prawie 2000zł a mandat jeśli ktoś ich złapie do 500zł.

tajnnny

Anuluj