UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kary/Mandaty za śmiecenie są niestety zbyt małe, wielu brudasów woli takie śmieci budowalne wywalać do lasu, bo koszt kontenera to prawie 2000zł a mandat jeśli ktoś ich złapie do 500zł.
tajnnny
Kary/Mandaty za śmiecenie są niestety zbyt małe, wielu brudasów woli takie śmieci budowalne wywalać do lasu, bo koszt kontenera to prawie 2000zł a mandat jeśli ktoś ich złapie do 500zł.
tajnnny