UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Super sprawa, tylko tak projektować, by oszczędzić ten piękny teren zielony. Przypominam " Naczelnemu Architektowi Miasta ", że puste place, bez drzew to czekają cierpliwie na zabudowę w Śródmieściu Elbląga.


Anuluj