UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Super sprawa, tylko tak projektować, by oszczędzić ten piękny teren zielony. Przypominam " Naczelnemu Architektowi Miasta ", że puste place, bez drzew to czekają cierpliwie na zabudowę w Śródmieściu Elbląga.
Super sprawa, tylko tak projektować, by oszczędzić ten piękny teren zielony. Przypominam " Naczelnemu Architektowi Miasta ", że puste place, bez drzew to czekają cierpliwie na zabudowę w Śródmieściu Elbląga.