UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No to zapraszam do i wędrowania w Elbląg. Studentów nie ma, pracy nie ma. Więc zakup mieszkania nawet inwestycyjne pod wynajem to ktoś na główkę upadł.
No to zapraszam do i wędrowania w Elbląg. Studentów nie ma, pracy nie ma. Więc zakup mieszkania nawet inwestycyjne pod wynajem to ktoś na główkę upadł.