UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No to zapraszam do i wędrowania w Elbląg. Studentów nie ma, pracy nie ma. Więc zakup mieszkania nawet inwestycyjne pod wynajem to ktoś na główkę upadł.


Anuluj