UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

HAHAHAHA dla kogo te mieszkania? Widzieliście ile pustych mieszkań? Non stop ciemno, firan nawet nie ma. A ile na wynajem stoi.... ceny z kosmosu i liczą, że kogoś w Elblągu stać na 3500 co miesiąc płacić. Wy ludzie zejdźcie na ziemię.... Elbląg to kropeczka na mapie wielkiego świata. W Elblągu nie ma roboty... a jak jest to zarobisz max 4-5k i co Ty masz jeszcze 3/4 klocki za czynsz w elblazkowie płacić? Hahah


Anuluj