UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Obejrzałem niechętnie będąc przekonanym że to kolejny gniot... Zwracam honor, naprawdę świetnie zrealizowany film, scenariusz i zdjęcia. Obejrzyjcie tez film o Bielsku Białej, facet nawet z Młynar zrobiłby perełkę.. talent


Anuluj