UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może i czasem śmierdzi z Rubna, ale za to wszędzie daleko (nie ma dróg - tej dziurawej porażki do Iwaszkiewicza nie liczę). Może za kolejne kilka lat ktoś rozwiąże ten straszny problem, jakim jest połączenie ulicy Fromborskiej z aleją JP2 kilkoma ulicami.
Byłem,czułem i widziałem