UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
żebyś nie zbiedniał za bardzo... brać to i owszem ale płacić to już nie bardzo. Wszystko najlepiej żeby było za darmo. Dej, dej...
smash
żebyś nie zbiedniał za bardzo... brać to i owszem ale płacić to już nie bardzo. Wszystko najlepiej żeby było za darmo. Dej, dej...
smash