UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zabezpieczcie odpowiednio swoje zagrody a będą mogły jedynie oblizać się smakiem, a nie zaraz wystrzelać!!! Już zacierają ręce na odszkodowania!!! Wilki były, są i być powinny w naszym ekosystemie, proste!!!


Anuluj