UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zabezpieczcie odpowiednio swoje zagrody a będą mogły jedynie oblizać się smakiem, a nie zaraz wystrzelać!!! Już zacierają ręce na odszkodowania!!! Wilki były, są i być powinny w naszym ekosystemie, proste!!!
Zabezpieczcie odpowiednio swoje zagrody a będą mogły jedynie oblizać się smakiem, a nie zaraz wystrzelać!!! Już zacierają ręce na odszkodowania!!! Wilki były, są i być powinny w naszym ekosystemie, proste!!!