UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma żadnej nagonki, myśliwi to za mało polują, bo wilków jest za dużo i wywołują straty, zagryzają zwierzęta, w Szwecji większej od Polski jest poniżej 400 wilków i planują tam ich redukcję. Wiedzę fachową co zrobić z nadmiarem wilków to mają myśliwi i rolnicy i ich można posłuchać, albo innych ludzi, którzy doznali strat przez wilki, a nie tych bzdur, głoszonych przez obrońców wilków, innej zwierzyny z resztą też nie brakuje, np. cała masa łosi, których populacja szybko się rozrasta, pełno dzików, saren, bobrów.