UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wilki były, są i będą. Po pierwsze wilk nigdy nie zaatakuje człowieka, bo się go boi. Drodzy komentatorzy, nim coś napiszecie "mądrego" w tym temacie, to najpierw zasięgnijcie wiedzy na temat wilków. Po drugie, od dłuższego czasu jest nagonka na te drapieżniki wywołana przez lobby myśliwskie, aby wprowadzić tzw. "odstrzał" tych zwierząt. A chodzi o zwykłe nap.... do tych zwierząt, bo zaczyna brakować innej zwierzyny do rytuału mordu.