UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na Bema pamiętam w piwnicy była modelarnia. Grono świetnych instruktorów. Pan Roman, Wacław, Witold, Zbigniew... Stare dobre czasy. Żal że modelarnia padła

Haju

Anuluj