UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na Bema pamiętam w piwnicy była modelarnia. Grono świetnych instruktorów. Pan Roman, Wacław, Witold, Zbigniew... Stare dobre czasy. Żal że modelarnia padła
Haju
Na Bema pamiętam w piwnicy była modelarnia. Grono świetnych instruktorów. Pan Roman, Wacław, Witold, Zbigniew... Stare dobre czasy. Żal że modelarnia padła
Haju