UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak wyłudzę mieszkanie za opiekę i nie będę się opiekować, nie zapłacę, okłamię notariusza, dam lichwiarską pożyczkę, będę naganiał dziewczyny, będę z kolegami o wątpliwej reputacji bił się z kim popadnie i czym popadnie, będę zażywał..... to tylko część twórczości... Co za to grozi zwykłemu człowiekowi?


Anuluj