UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czyli miasto chce wydać cztery razy mniej pieniędzy na pomoc prawną niż na logopedę z Robotniczej? Nie no to jakaś kpina.
Czyli miasto chce wydać cztery razy mniej pieniędzy na pomoc prawną niż na logopedę z Robotniczej? Nie no to jakaś kpina.